İletişim | Contact

Ülkeler

BİZİ TAKİP EDİN!

Ön Kayıt

Başvuru formu: YFU kültürlerarası değişim programlarına katılmaya kesin karar verdiyseniz artık ön kaydınızı yaptırmaya hazırsınız. Ön kayıt formunu çevrimiçi (online) olarak web sayfamızdan doldurabilirsiniz.

Ön kayıt ücreti: 35 Avro (120TL) tutarındaki ön kayıt ücretini banka aracılığıyla ya da ofisimize gelerek elden ödeyebilirsiniz. Bu ücret, programlara katılım ve seçim sürecinde sizin adınıza yapılacak iletişim, ulaşım vb. harcamaları karşılıyor. Bu nedenle programlara katılmaya hak kazanamazsanız dahi ön kayıt ücreti iade edilemiyor.

Ülke tercihi ve sıralaması: Ön kaydınızı yaparken katılmak istediğiniz program türüne ve gitmek istediğiniz ülke tercihlerine ve sıralamasına karar vermelisiniz. Ön kayıt sırasında 3 ülke tercih etmelisiniz. YFU Türkiye herhangi bir ayrım yapmaksızın sizi ilk tercihinize yerleştirmeye çalışır, ancak kontenjanların sizden önce başvuran öğrencilerce doldurulması durumunda ikinci tercihiniz devreye girer. YFU sizi tercih ettiğiniz ülkeler dışında başka bir ülkeye yerleştirmez. Yapmış olduğunuz 3 tercihin de dolu olması durumunda sizin talebiniz doğrultusunda diğer ülkelere yerleştirme yapılabilir.