İletişim | Contact

Ülkeler

BİZİ TAKİP EDİN!

Tanışma ve Karar

YFU Değişim Programları hayatınızda atacağınız önemli adımlardan biridir. Bu adımı atmaya en doğru zamanda karar vermek ve en doğru biçimde hazırlanmak büyük önem taşır.

YFU Türkiye bu süreçte tüm açık yürekliliğiyle size yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. YFU, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak sizin bu tecrübeden azami derecede faydalanmanızı sağlamaya çalışan bir dost olarak program öncesinde, program süresince ve program sonrasında yanınızda olarak, gerektiğinde bu adım için henüz hazır olmadığınızı dile getiren ilk kuruluş olacaktır.

 

İlk adım

YFU programlarından haberdar olup katılmayı düşündüğünüz anda bunu ailenizle paylaşın. Başvuru işlemlerine başlamadan önce sizin ve ailenizin kafasındaki en küçük soru işaretini bile yok etmeye çalışın. Bunun için ilk olarak web sayfamızda yer alan tüm bilgileri eksiksiz okuyun. Değişim programları hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi sayfamızda barındırdığımız inancındayız. YFU Türkiye dışında başka kaynaklardan bilgi almak isterseniz YFU International sayfasını ziyaret ederek diğer ülkelerdeki YFU kuruluşlarının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Bize ulaşın

Açıklık getirilmesini istediğiniz bölümler ya da sorularınız olursa YFU Türkiye ofisine istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Başvuru dönemlerinde YFU Türkiye ofisinin oldukça yoğun olduğu düşünülürse telefonla soracağınız sorularda size ayırılabilecek zaman kısıtlı olabilir. Bu nedenle e-posta aracılığıyla sorularınızı listelemeniz durumunda kalite standartlarımız çerçevesinde en geç 48 saat içinde cevap almış olursunuz. Bunun yanında programlara daha önce katılmış gençler ve aileleriyle görüşebilirsiniz. YFU Türkiye bu konuda yardımcı olmayı kabul etmiş öğrencilerin ve ailelerinin iletişim ayrıntılarını sizinle paylaşacaktır.

YFU Türkiye tüm program öğrencileri ve aileleriyle güvene, dayanışmaya ve yardımlaşmaya dayanan bir ilişki kurma arzusundadır. Bu nedenle sizin YFU Türkiye'yi daha iyi tanımaya çalışmanız çok doğaldır ve iki taraf açısından da önemlidir. YFU Türkiye sizi ailenizle birlikte ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Bunun için YFU Türkiye ofisini aramanız ya da e-posta aracılığıyla randevu almanız yeterlidir. Kayıt döneminde ilgili öğrenci ve aile sayısını göz önünde tuttuğumuzda, size yeterli zamanı ve ilgiyi ayırabilmemiz açısından randevu almanız önem taşır.

Eğer Ankara dışında ikamet ediyorsanız bölgenize yakın bir YFU temsilcisi ile görüşme talep edebilirsiniz. 

 

Kararınızı verin ve bize ulaşın...

 

YFU ailesine hoş geldiniz...